Кар’єра в QPS
 
Головна цінність нашої компанії - це ЛЮДИ. Тільки завдяки працівникам вдається реалізовувати наші інноваційні проекти. Завдяки прозорій системі матеріальної мотивації кожен співробітник своєчасно отримує гідну заробітну плату та можливість впливати на розмір особистої щомісячної премії. 
Команда QPS чекає на тебе!
 
Можливості

Кар’єрне зростання

Працюючи в мережі QPS, ви можете бути впевнені в особистому розвитку та досягненнях в компанії. Оскільки ми створюємо умови для підвищення кваліфікації всіх працівників - від касира і пістолетника, до бухгалтера і керівника представництва надаючи можливість проявити себе, що неминуче веде до зростання заробітної плати.

Корпоративне навчання

Кожен співробітник, перш ніж приступити до роботи, повинен пройти навчання, щоб виконувати свої обов'язки згідно зі стандартами QPS. Навіть якщо ви не маєте досвіду роботи у подібних компаніях, будьте впевнені, що у нас ви отримаєте безкоштовне навчання та всі необхідні умови, щоб освоїти посаду.

Вакансії

Ми постійно зростаємо тому маємо потребу в надійних співробітниках та компетентних фахівцях. Ви маєте можливість заповнити анкету та подати заявку на одну з вподобаних посад: територіальний представник на АЗС, продавець нафтопродуктів та ін.
 

Умови працевлаштування:

  1. Заповнити анкету на сайті
  2. Дочекатися запрошення на співбесіду від нашого HR
  3. Познайомитися з нашою компанією та командою
  4. Узгодити умови праці
  5. Пройти  навчання та стажування в компанії
  6. Почати працювати, будувати кар'єру та розвиватися разом з QPS